Wczytywanie...

Opis stanowiska:

  • Opracowanie kalkulacji materiałowych,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej ze standardami branży produkcji wiązek kablowych,
  • Przygotowywanie list materiałowych oraz planów pracy,
  • Wprowadzanie projektów do produkcji seryjnej,
  • Prowadzenie uzgodnień z klientem w zakresie dokumentacji oraz nadzorowanie zmian technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne branży elektrotechnicznej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji i podstawową komunikacje,
  • Znajomość środowiska CAD,
  • Znajomość pakietu Office w tym Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz znajomość praktycznych zagadnień branży elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, duża motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, dostęp do szkoleń.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Warszawa
Teknosystem
Profil firmy
Branża
Elektronika
Liczba pracowników
100
Założone w
1990
Miasto
Warszawa