Wczytywanie...
Zadania:
  • Przeprowadzanie analiz niezbędnych do sporządzenia planów produkcji
  • Planowanie i uruchamianie zleceń produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • Zapewnianie odpowiedniej dostępności surowców
  • Analizowanie wyników produkcji i stanu zapasów magazynowych
  • Współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesu produkcyjnego
  • Udział we wdrażaniu działań optymalizujących proces produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek techniczny
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowane na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Excel
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka motywacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Coroczne podwyżki
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Ciekawą, pełną wyzwań  rozwojową pracę
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Łęczyca
Branża
Okna
Liczba pracowników
700
Założone w
1994
Miasto
Skierniewice