Wczytywanie...
2023-10-07

Główne zadania:
· Spawanie konstrukcji stalowych
· Praca z dokumentacją techniczną,
· Praca według wymagań jakości dotyczących spawania konstrukcji metalowych,
· Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania:
· Co najmniej wykształcenie zawodowe,
· Doświadczenie w procesach spawania,
· umiejętnośc rozróżniania spoin,
· Zdolności manualne,
· Umiejętność spawania metodą MAG 135; TIG 141,
· Mile widziana umiejętność spawania metodą 121,
· Umiejętność czytania rysunku technicznego,
· Mile widziane uprawnienia na wózek widlowy i suwnice

5 pewnych korzyści, które docenisz:
·  precyzyjne zasady zatrudnienia potwierdzone umową o pracę
·  dodatki za pracę zmianową
·  pracę w centrum Poznania
·  nowoczesny park maszynowy
·  dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty sportowej, „karpiowe”, pikniki rodzinne, paczki na święta dla dzieci pracowników.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Poznań
H.Cegielski
Profil firmy
Branża
Konstrukcje stalowe
Liczba pracowników
400
Założone w
1846
Miasto
Poznań