Wczytywanie...
2024-01-05

Obowiązki:

  • przygotowanie, ustawienie prasy, uruchomienie i nadzór nad procesem zaginania,
  • dbałość o stan techniczny prasy i zgłaszanie ewentualnych usterek i awarii,
  • produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym,
  • kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
  • zapewnienie właściwej jakości wykonywanych prac,
  • kształtowanie elementów na wykrawarkach oraz gięcie na prasach krawędziowych na podstawie rysunku technicznego,
  • samodzielne ustawianie oraz uruchamianie wykrawarek i pras krawędziowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 1 -2 lata,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0,
  • Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w zespole profesjonalistów i pasjonatów.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Łańcut
Transsystem
Profil firmy
Branża
Konstrukcje stalowe
Liczba pracowników
300
Założone w
2013
Miasto
Łańcut