Wczytywanie...
2024-01-30

Zakres obowiązków

  • przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie dokumentów,
  • rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami,
  • kompletacja oraz wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej oraz systemu WMS,
  • praca z kolektorem danych w systemie WMS,
  • utrzymywanie porządku w magazynie,
  • udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (godziny: 6.00-14.00, 14.00-22.00), poniedziałek- piątek
  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym – mile widziane,
  • znajomość obsługi systemu WMS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,
  • benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Świdnik
Branża
Przyczepy samochodowe
Liczba pracowników
500
Założone w
2018
Miasto
Świdnik