Wczytywanie...
Kluczowe obowiązki
  • Koordynowanie procesów produkcyjnych
  • Realizacja planów produkcyjnych, zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi
  • Bieżąca analiza części NOK oraz wdrażanie akcji celem ich ograniczenia do założonego poziomu
  • Tworzenie raportów produkcyjnych i uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach produkcyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem, w tym m.in.:
    • ustalanie i delegowanie zadań oraz weryfikacja ich realizacji
    • ocena wyników pracy podległych pracowników
    • szkolenie i motywowanie pracowników
    • dbanie o poprawną komunikację w zespole
Kluczowe kwalifikacje/wymagania
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania i koordynowania procesów produkcyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Kędzierzyn-Koźle
Branża
Motoryzacja
Liczba pracowników
100
Założone w
2010
Miasto