Wczytywanie...
Twój zakres obowiązków
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii.
  • Optymalizacja/modernizacja istniejących instalacji, maszyn, urządzeń.
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakładzie przy współpracy z technikami UR.
  • Okresowa analiza awarii.
  • Wsparcie produkcji przy wdrażaniu nowych projektów w zakresie automatyki oraz instalacji.
  • Dbanie o odpowiednią jakość prowadzonych procesów.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane z zakresu automatyki, elektroniki lub robotyki.
  • Umiejętność diagnozowania awarii.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens i paneli operatorskich.
  • Świadectwo kwalifikacji “E” do 1 kV.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
Mile widziane
  • Znajomość programowania w SQL.
To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę 3-zmianową, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy również, prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Błonie
Branża
Motoryzacja
Liczba pracowników
400
Założone w
2014
Miasto
Błonie