Wczytywanie...

Zakres obowiązków

  • dbanie o stan techniczny urządzeń produkcyjnych, instalacji sprężonego powietrza i instalacji wody przemysłowej,
  • wykonywanie napraw i konserwacji zgodnie z harmonogramem,
  • ustawianie maszyn produkcyjnych,
  • aktywny udział w procesach rozwoju parku maszynowego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, bądź wyższe techniczne,
  • mile widziane- doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej i z rysunku technicznego,
  • znajomość programów biurowych – Excel, Word,
  • uprawnienia SEP 1KV,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • prawo jazdy kategorii B, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,
  • benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Świdnik
Branża
Przyczepy samochodowe
Liczba pracowników
500
Założone w
2018
Miasto
Świdnik