Wczytywanie...
Zadania:
  • Montaż instalacji i systemów elektrycznych oraz szaf sterowniczych
  • Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji
  • Diagnozowanie i usuwania awarii elektrycznych w działaniu maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami
  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć do dalszej nauki.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym.
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku.
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport).
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.
  • Ciekawą, pełną wyzwań rozwojową pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Skierniewice
Branża
Okna
Liczba pracowników
700
Założone w
1994
Miasto