Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sprawnością maszyn, urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki przemysłowej
  • utrzymanie pełnej sprawności infrastruktury technicznej budynków oraz instalacji technicznych przy zapewnieniu wysokich standardów BHP, jakości i wydajności
  • nadzór przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • usuwanie bieżących awarii oraz usterek w obszarze infrastruktury, udział w pracach remontowych
  • analiza bieżących problemów oraz proponowanie działań korygujących
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i działań naprawczych, zapewnienie odpowiedniej komunikacji w zakresie wprowadzanych zmian
  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia
  • monitoring nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn oraz urządzeń infrastruktury tech.
  • opracowywanie instrukcji obsługi, konserwacji oraz innej dokumentacji technicznej
  • udział w testach odbiorowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji eksploatacyjnej i backupów systemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe automatyka, elektryka, elektromechanika)
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, na stanowiskach związanych z obsługą techniczną obiektów
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i mechanicznych
  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • uprawnienia SEP m.in. 1 kV (mile widziane 15 kV)
  • znajomość PROFINET i PROFIBUS (mile widziana)
  • znajomość programowania sterowników SIEMENS (mile widziana)
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • otwartość na pracę 2 zmianową

To oferujemy

  • nowoczesny park maszynowy
  • wyzwania i projekty w obszarze inwestycji oraz utrzymania ruchu
  • współpraca w zgranym zespole
  • umowa o pracę – brak okresu próbnego atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, owocowe środy, raz w roku karty podarunkowe.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Poznań
Branża
Produkty Medyczne
Liczba pracowników
470
Założone w
1988
Miasto
Poznań